خانه / آخبار / خانواده های نو رسیده و بی خانه
خانواده های نو رسیده و بی خانه

خانواده های نو رسیده و بی خانه

IMG_2839

در مرکز شهر آتن پارک بزرگی بنام گرین پارک در کنار بلوا ر الکساندر قرار دارد.
این پارک این روزها مهماندار خانواده های پناه جویان کشور ماست. حدود 40 خانواده که در همین روزها از ترکیه به یونان رسیده اند جای دیگر برای سرپناهی نیافته و این پارک را برگزیده اند.
در این پارک شبانه آدمهای مختلف می خوابند و در جمله آنها معتادان و مصرف کنند گان مواد مخدر و شاید فروشندگان آن نیز موجود باشند طوریکه دیده ایم و شنیده ایم این پارک برای خانواده ها آنهم خانواده های با اطفال خورد سال جای چندان امن نمی باشد.
ما با خیلی از این خانواده ها صحبت نمودیم و وضعیت آنها را جویا شدیم. ضرورت های آنها زیاد است مشکلات فراوان نیز وجود دارند. در پارک دستشویی برای شان سخت است آب نوشیدنی ندارند. غذا، لباس شوی و حمام هم در جمله مشکلات نا حل شده اند. بچه های و خانم های مریض نیز در میان آنها وجود دارند.
برای کمک به آنها ما از طرف اتحادیه یک بیانیه مطبوعاتی به همه فرستادیم و بعضی از مراجع با ما در تماس شدند و پرسیدند که ضرورتهای فوری کدام ها اند تا به کمک بشتابند. دکترای جهان گفتند که فردا از ساعت 9 و نیم به بعد برای کمکهای اولیه صحی به پارک میروند.
هموطنان نیز اگر کمکی می توانند بیایند باهم به یاری آنها بشتابیم.
ما فردا ساعت 2 بری توزیع لباس به آنجا می رویم.

Share Button

درباره Rooish

آقای محمد کاظم احمدی معروف به کاظم رویش از سال 2001 تا امروز در یونان زندگی می کند. او در یونان در شهرهای چون آتن پایتخت و سالونیک شهر دوم بزرگ در یونان زندگی کرده است. ایشان در سالونیک در دانشگاه تخنیکی در رشته مهندسی الکترونیک تحصیل کرده و فارغ شده است. او در انتخابات ماه می سال 2015 اتحادیه با اکثریت آرا به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا