خانه / آخبار / اخبار يونان / قابل توجه پناه جویان افغانی مقیم یونان!

قابل توجه پناه جویان افغانی مقیم یونان!

Etlaeia-081015

برای ترتیب بهتر جریان پی گیری پرونده های این افراد…

اعضای محترم اتحادیه، پناه جویان و هموطنان که دارای کارت سرخ موقت و یا کارت سفید هستند علاوه برآن کسانیکه پرونده های شان سالهای زیاد در جریان است و هنوز برای مصاحبه خواسته نشده اند یا اینکه از مصاحبه گذشته اند و بازهم سالهای طولانی منتظر جواب شان هستند. خصوصا اگر این افراد نمیتوانند اجازه کار بگیرند و یا مشکلات دیگر حقی و حقوقی دارند. و نیز آن عده از پناه جویان که اسناد مثل کارت سفید دوساله گرفته بودند و تمدید نشده است مطلع باشند.

اتحادیه در تماسهای که با مقامات در این مورد گرفته و با اشخاص آگاه و حقوقدان صحبت کرده است، به این نتیجه رسیده است که این افراد معلوم شوند و بطور گروهی در مورد آنها اقدام گردد. برای جزئیات این مسئله، برنامه جمع آوری مشکلات روزمره و اقامتی که پناه جویان افغانستان در یونان با آنها روبرواند و حتی بررسی پرونده هر شخص به صورت فردی از طرف و کلا و سازمانها یکه برای پناه جویان فعالیت می کنند، برای حل این معضلات و پیدا نمودن چاره برای مشکلات افراد ذکر شده، از این هفته ملاقات های دسته جمعی با کسانیکه شامل این گره هستند شروع می شود.

امروز پنجشنبه تاریخ 08/10/2015 راس ساعت 7 بعد از ظهر در دفتر اتحادیه با وکلاء و اشخاص که دارای همچو مشکل می باشد ملاقات داریم. آنانی که احساس می کنند به مشورت نیاز دارند و یا شامل افرادی هستند که در بالا ذکر شده اند، می توانند ساعت 7 امروز در دفتر اتحادیه واقع در خیابان خالکوکوندیلی در مرکز شهر آتن تشریف بیاورند و در جلسه امروزی شرکت کنند. در مورد جلسه های بعدی و جمع آوری تمام مشکلات و اطلاعات، امروز صحبت خواهد شد و تصمیمات دوباره به اطلاع همگی رسانده خواهد شد.

اداره اتحادیه افغانهای مقیم یونان

Share Button

درباره Rooish

آقای محمد کاظم احمدی معروف به کاظم رویش از سال 2001 تا امروز در یونان زندگی می کند. او در یونان در شهرهای چون آتن پایتخت و سالونیک شهر دوم بزرگ در یونان زندگی کرده است. ایشان در سالونیک در دانشگاه تخنیکی در رشته مهندسی الکترونیک تحصیل کرده و فارغ شده است. او در انتخابات ماه می سال 2015 اتحادیه با اکثریت آرا به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا