خانه / اطلاعيه / جلسه اطلاع رسانی
جلسه اطلاع رسانی

جلسه اطلاع رسانی

اطلاعیهJalase-Etlaa-dehi

 

جلسه اطلاع دهی

 

 

اتحادیه افغانهای مقیم یونان با همراهی و همکاری سازمانهای حمایت کننده پناهندگان در یونان، برنامه های مختلف برای حمایت حقوقی و اجتماعی پناه جویان افغانی مقیم یونان را در دست اجرا دارد.

از آن جمله دومین جلسه اطلاع دهی به کسانیکه مدت طولانی در یونان زندگی می کنند و دارای اقامت پناهندگی و یا حمایت بین المللی اند، در روز سه شنبه آینده تاریخ 10/11/2015 راس ساعت 17:00 اجرا خواهد شد. جلسه در دفتر اتحادیه در خیابان خالکوکوندیکی پلاک 35 طبقه پنجم اجرا خواهد شد.

در این برنامه اطلاع دهی همه کسانیکه در بالا ذکر شده اند می توانند شرکت کنند. مددکار اجتماعی، وکیل و قانون دان در مورد تمام قوانین و تغییرات اخیر مربوط به وضعیت پناهندگی در یونان را به اطلاع تان خواهند رساند و به سوالات تان پاسخ خواهند داد.

آنانی که خواسته باشند از قوانین آگاه شوند حضور شان برای اطلاع یابی در زمینه قوانین پناهندگی در یونان ضروری و لازم است.

اداره اتحادیه افغانهای م قیم یونان

Share Button

درباره Rooish

آقای محمد کاظم احمدی معروف به کاظم رویش از سال 2001 تا امروز در یونان زندگی می کند. او در یونان در شهرهای چون آتن پایتخت و سالونیک شهر دوم بزرگ در یونان زندگی کرده است. ایشان در سالونیک در دانشگاه تخنیکی در رشته مهندسی الکترونیک تحصیل کرده و فارغ شده است. او در انتخابات ماه می سال 2015 اتحادیه با اکثریت آرا به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا