خانه / اتحاديه / رادیوی انترنتی برای اطلاعات پناهندگی
رادیوی انترنتی برای اطلاعات پناهندگی

رادیوی انترنتی برای اطلاعات پناهندگی

اطلاعات پناهندگی به زبان فارسی Radio-E

اطلاع درست می تواند در وضعیت فعلی به هموطنان کمک کند تا در رابطه با سرنوشت خود و اطفال شان تصمیم صحیح بگیرند. به همین علت کوشش می کنیم از راه های گوناگون به هموطنان اطلاعات دقیق و موثق برسانیم. یکی از اهداف و اساس تشکیل اتحادیه اطلاع رسانی و آگاه سازی هموطنان در یونان می باشد.
با همکاری دوستان فعال در اتحادیه و رئیس فوروم پناهندگان آقای دوکتور یونس محمدی و همکاری سازمان غیر دولتی کلیماکا توانستیم برنامه رادیوی از طریق ویب سایت برای اطلاع دهی به هموطنان ترتیب کنیم. سازمان کلیماکا و کارمندان اش با پیوند عاطفی که با افغانستان دارند و به منظور کمک به پناه جویان استدیوی رادیوی شان را در هفته 4 روز در اختیار ما قرار می دهند.
ما می توانیم به زبان فارسی و سوریه ای ها به زبان عربی برای پناه جویان این دو کشور و دیگر کشورها اطلاعات مفید و ضروری را ارئه نماییم.
امروز ساعت 14:30 به وقت یونان من کاظم رویش مسئول اتحادیه افغانهای مقیم یونان، با مسئول بخش فرهنگی و رسانه ای اتحادیه آقای آرش جان همتی در استدیو با آقای یونس محمدی در خدمت هموطنان خواهیم بود.
برنامه آغازین ” ندای پناهندگان و مهاجرین ” از استدیو کلیماکس پلاس در آتن.
امید واریم شما را با خود همرا داشته باشیم.

برای باز گردن صفحه انترنتی رادیو اینجا گلیک کنبد.

و در این صفحه رادیو را بیابید

web-radio

Share Button

درباره Rooish

آقای محمد کاظم احمدی معروف به کاظم رویش از سال 2001 تا امروز در یونان زندگی می کند. او در یونان در شهرهای چون آتن پایتخت و سالونیک شهر دوم بزرگ در یونان زندگی کرده است. ایشان در سالونیک در دانشگاه تخنیکی در رشته مهندسی الکترونیک تحصیل کرده و فارغ شده است. او در انتخابات ماه می سال 2015 اتحادیه با اکثریت آرا به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا